Skipark Ružomberok – Malinô Brdo – 100 m od našeho apartmánu

oficiální stránky ski parku

Jedno z největších lyžařských středisek na Slovensku skipark Ružomberok – Malinô Brdo (545 – 1.209 m n. m.) se nachází v dolním Liptově na úpatí pohoří Velká Fatra přímo v krásném prostředí Hrabovské doliny, kde se nachází i naše apartmány. Vstupní bránou do střediska skipark Ružomberok – Malinô Brdo je moderní osmimístná kabinová lanovka s přepravní kapacitou 1.500 osob za hodinu, která Vás pohodlně vyveze přímo do lyžařského střediska skipark Ružomberok – Malinô Brdo. Dolní stanice lanovky je vzdálena 50 metrů pohodlné chůze od našich apartmánů. Kabinová lanovka o délce 1.770 metrů se využívá i během letní sezony, kdy lyžaře v areálu skipark Ružomberok – Malinô Brdo vystřídají návštěvníci využívající bikepark a vyznavači turistiky mířící na vrchol Malinô BrdoSkipark Ružomberok – Malinô Brdo a samotná Hrabovská dolina jsou vzdáleny asi 1,5 km od centra města Ružomberok.

skipark-malino-brdo
kabinka_skipark-malino-brdo

O areálu skipark Ružomberok - Malino Brdo

Skipark Ružomberok – Malino Brdo nabízí 12 km sjezdových tratí, včetně jedné z nejdelších uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku, která měří 3 900 m a překonává výškový rozdíl 698 m. Přímo v centru střediska je lyžařům k dispozici osmimístná kabinková lanovka, čtyřsedačková lanovka, 2 lyžařské vleky, snowtubing vlek, 4 vleky pro začátečníky a jeden vlek určený pro dětskou lyžařskou školku. Během víkendů a prázdnin jsou na vrcholu areálu skipark Ružomberok – Malino Brdo pořádány různé soutěže a zajímavé akce pro celou rodinu. Samozřejmostí je dostatek stravovacích zařízení, půjčovna, servis a lyžařská škola. Příznivci freestylového lyžování a snowboardisté si přijdou na své v 200 m dlouhém Snow Parku Malino Brdo. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet terénní čtyřkolky nebo jedinečnou atrakci snowtubing – sjezd ve speciální nafukovací pneumatice po zasněžené snowtubingové dráze.

Skipark Ružomberok – Malinô Brdo je nakloněn i běžeckému lyžování a skialpinismu. V případě dostatečného množství přírodního sněhu nabízí skipark Ružomberok – Malinô Brdo a jeho okolí výborné možnosti pro běžecké lyžování. Krásný výhled z hlavního hřebene Velké Fatry do údolí a na okolní hory láká běžkaře ze všech koutů světa. Nejčastěji běžkaři využívají 1,5 km dlouhý okruh na Vlkolínských loukách nebo skialpinistický či běžkařský přechod „královskou cestou“ směrem na Smrekovicu. Po celodenním lyžování si můžete dopřát voňavou horkou koupel či relaxační masáž v hotelovém wellness centru nebo relax v termálních lázních.

mapa_skipark-malino-brdo-thumb
sedacka_skipark-malino-brdo

Okolí skiparku Ružomberok - Malino Brdo

Okolí apartmánů Hrabovo nabízí nespočet možností trávení volného času v letním i zimním období. Skipark Ružomberok – Malino Brdo je jednou z mnoha atraktivit, která zpříjemní pobyt jak profesionálním a rekreačním sportovcům, tak i rodinám s dětmi, kteří ocení rozmanité sportovní vyžití a ideální polohu našich apartmánů. Prožijte okouzlující sportovní zážitky v našich apartmánech a zarezervujte si dovolenou již dnes. Kompletní ceník naleznete zde.

Lanové dráhy a vleky skiparku Ružomberok - Malinô Brdo

Lyžařský areál nabízí 12 km sjezdových tratí s maximálním výškovým rozdílem 698 m. Lyžařům je k dispozici osmimístná kabinková lanovka, čtyřsedačková lanovka, 2 lyžařské vleky, snowtubing vlek, 4 vleky pro začátečníky a jeden vlek určený pro dětskou lyžařskou školku.

lanovky-a-vleky-skipark-malino-brdo